Bli med i vår spørreundersøkelse og vinn en tøyveske!

Skole- og barnehageåret nærmer seg slutten, og som seg hør og bør er det på tide med en aldri så liten evaluering av årets prosjekter. Hjemmemamma.com er intet unntak, og i den forbindelse har jeg i dag laget en for deg som bruker disse sidene, slik at vi kan få et lite innblikk i hvem brukerne egentlig er og hvilket behov de har.

Dette er viktig informasjon som vi kommer til å bruke til å videreutvikle Hjemmemamma.com i året som kommer! Undersøkelsen har 10 spørsmål, og den stenges 1. august. Om du legger igjen mailadressen din i det siste spørsmålet, vil du være med i trekningen om en stor tøyveske som takk for hjelpen!

toyveske Bli med i vår spørreundersøkelse og vinn en tøyveske! Denne har plass til utrolig mye og er god å ha på skuldren selv om du bærer barn i sjal eller slynge. Den måler 47x39x12 cm.

 Bli med i vår spørreundersøkelse og vinn en tøyveske!

Om Jeanette

har skrevet 266 innlegg på denne bloggen..

Jeanette er utdannet førskolelærer, og levende opptatt av barns oppvekstvilkår og behov for en levende natur. Hun var selv hjemme med barn i tre år.


Vær oppmerksom på at Hjemmemamma.com enkelte ganger benytter seg av affiliatelinker, som gir provisjon på salget om du kjøper noe etter å ha fulgt en link herfra. Les mer om dette her.
You can leave a response, or trackback from your own site.

One Response to “Bli med i vår spørreundersøkelse og vinn en tøyveske!”

  1. [...] Diskuter i forumet! – (1) InnleggDa skriver vi august (hvor skremmende det enn høres ut!), og spørreundersøkelsen vår er nå [...]

Leave a Reply

CommentLuv badge